Yanosik to popularna aplikacja nawigacyjna, “antyradar” informujący kierowców o kontrolach drogowych na trasie. Nowa funkcjonalność ma działać podobnie- kilka kilometrów przed zbliżającą się atrakcją turystyczną, w aplikacji pojawią się nowe powiadomienia. Jeżeli nie mamy chwili, aby móc tam zajechać, nic straconego. Pojawiającą się w graficznej formie atrakcję można zapisać na mapie, aby odwiedzić ją przy kolejnej wyprawie autem. Powiadomienie będzie przypominało w swojej formie znaki drogowe, które znamy z tras.
Aplikacja umożliwi spontaniczne wyjazdy
„Cieszymy się na myśl, że wraz z Yanosikiem polscy kierowcy będą mogli odkryć wiele nowych miejsc w naszym kraju, zwiedzić nieznane dotąd zakamarki i poznać lokalne kultury. Jazda samochodem daje wolność w planowaniu trasy i zmiany swoich planów w dowolnym momencie, co pozwala na spontaniczne wycieczki, które na długo zapiszą się w pamięci i z przyjemnością będzie się je wspominać po latach.” – w takich słowach Małgorzata Dąbrowska, szefowa marketingu spółki, przedstawiła nową funkcjonalność aplikacji Yanosik.
Projekt „Turystyka Regionu”
Projekt w aplikacji Yanosik został zaprojektowany z myślą o ułatwianiu kierowcom odkrywania nowych miejsc w Polsce. Kolejnymi zaletami są możliwości zaplanowania wycieczek oraz korzystanie z możliwości postoju w interesujących miejscach. Jednak jej istotnym celem jest także wspieranie lokalnej turystyki i pomaganie mało znanym regionom w promowaniu swoich atrakcji.
Zwiększenie bezpieczeństwa na drogach
Według ekspertów spółki, uwzględnienie informacji o turystycznych punktach w nawigacji Yanosik może przyczynić się do zwiększenia bezpieczeństwa na drogach.
„Możliwość precyzyjnego nawigowania do wybranej atrakcji turystycznej także wzmocni bezpieczeństwo na drodze. Niektóre lokalizacje znajdują się w miejscach, które mogą być trudne do znalezienia lub dojazd do nich może być mało intuicyjny. Nawigowanie do wybranej atrakcji w Yanosik pomoże kierowcom w bezpiecznym dotarciu do wybranej destynacji, jednocześnie eliminując niepotrzebne poszukiwania i potencjalne zagrożenia” – dodała Małgorzata Dąbrowska.
Komentarze
Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.